Micromed Teknik Servis Noktasına Hoş geldiniz…

Mantıklı fiyatlandırma, hızlı ve ekonomik şekilde en iyi servis imkanı yeni bir ürün tercih ederken en önemli faktörlerden birisidir.

Hiç kimse kullanmakta olduğu ürünün hizmet dışı kalmasını istemez. Fakat böyle bir durum oluştuğunda veya rutin bakım onarım hizmeti gerektiğinde iş akışının aksamaması için en önemli unsurdur. Özellikle hastane ortamlarında muhtemel bir cihaz arızası hayati önem arz eden sonuçlar doğurabilir. Size daha hızlı ve kesintisiz hizmet almak adına, arızalar ile karşılaşmamak adına “bakım onarım anlaşması” yapmanızı önermekteyiz. Böylelikle cihazlarınıza arıza yapmadan bakım yapılarak, olmadık durumlarda laboratuvarınızın durmasını önlemiş olursunuz. Onarımdan ziyade bakım çok daha önemli bir faktördür.

Bakım Onarım Anlaşması dahilinde neler yapıyoruz;

  • Sistemlerinizin ortamdan kaynaklanan toz ve benzeri kirlerden arınmasını sağlıyoruz. Böylece bilgisayar, server, arşiv üniteleriniz ısı kaynaklı problemlerden korunmuş olur.
  • Server hard disklerinin (çalışıyor olsa bile) değişimini yapıyoruz. Böylece olmadık zamanlarda ömrünü tamamlayan hard disklerinizin bozulup veri kaybetme riskleri ortadan kalkmış oluyor. (Elbette ki arşivleme işi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır).
  • Amplifikatörlerinizin bakımlarını yapıyor, kalibrasyon değerlerini kontrol ediyoruz.
  • Var ise arızalı kabloların onarımlarını yapıyoruz.
  • Kamera ve mikrofon fonksiyon testlerini yapıyoruz.

Dahili Link

Micromed Quick Support